The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
♔ ♔ ♔
Градинката с нарцисите... Sssssssssss
Градинката с нарцисите... Untitled-1-5
Градинката с нарцисите... 4455159v
Градинката с нарцисите... Untitled-2-3
Градинката с нарцисите... 4455157r
Градинката с нарцисите...  ♔ ♔
Градинката с нарцисите... Aaaaaaaaaa
Градинката с нарцисите... Untitled-4-1
Градинката с нарцисите... 4455160D
Градинката с нарцисите... Untitled-3-3
Градинката с нарцисите... 4455158X
Latest topics
» Приятелите ни...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:34 am by Хейли Уотсън

» Старата къща до Кристалното езеро...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 1:32 pm by Стю <3

» Обсъждания...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 7:50 pm by Хейли Уотсън

» Езеро до хълмовете...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Хейли Уотсън

» Изоставената къщурка...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:39 pm by Хейли Уотсън

» Полянката до хълмовете...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:38 pm by Хейли Уотсън

» Задайте неудобен въпрос...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 5:24 pm by Хейли Уотсън

» Нещо за ''Анонимен'' тук...
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 5:05 pm by Хейли Уотсън

» Запишете се за Масово Рп :)
Градинката с нарцисите... Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 4:40 pm by Rebekah.

Top posters
Хейли Уотсън
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Rebecca May Lawrence
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Damon Salvatore.
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Шарлот ♥
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Катерина Петрова
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Rebekah.
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Florence Raeh Walker
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Alexander.
Градинката с нарцисите... Vote_lcapГрадинката с нарцисите... Voting_barГрадинката с нарцисите... Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Статистика
Имаме 20 регистрирани потребители
Най-новият потребител е lady1000

Нашите потребители са написали 403 мнения in 101 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Градинката с нарцисите...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хейли Уотсън
Администратор
Администратор
Хейли Уотсън


Брой мнения : 118
Join date : 11.02.2012
Age : 28
Местожителство : Някъде далеч...

Градинката с нарцисите... Empty
ПисанеЗаглавие: Градинката с нарцисите...   Градинката с нарцисите... Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 3:26 pm

Градинката с нарцисите...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Florence Raeh Walker
Демон
Демон
Florence Raeh Walker


Брой мнения : 11
Join date : 22.02.2012

Градинката с нарцисите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката с нарцисите...   Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 4:08 pm

Поредният късен следобяд, в който Флорънс оставаше без работа. Не че през останалото време изобилстваше от работа, но следобедите бяха най-мъчителни. Особено при липса на занимание. Тогава трябваше да се затвори след четири стени с повторението на някоя бразилска сапунка или да обикаля околностите, които не бяха по вкуса й. Фло не обичаше да се набива на очи, а в малкия град това бе неизбежно. Понякога толкова си втъпляваше, че се различава, че чак започваше да вярвя, че милиони очи я следят, а дори не бе сигурна, че имаше толкова жители в Мистик Фолс. Още повече, че тя съвсем не се различаваше. Е, да по някой маниер може би. Или по ненавистта й към кафето, което всеки друг би харесал. Но това не я правеше по-различна от останалите, но явно да имаше собствени предразсъдъци бе повече от ужасно. За един момент Рае се отдели от собствените си критики, за да се огледа. Нарциси. Помнеше, че харесва тези цветя, но нямаше представа защо. Дали пък нямаше някаква връзка с миналото й? Детството й? Дори нямаше смисъл да опитва. С годините или я хващаше склероза или губеше и малкото си човешки спомени, макар едни двеста и няколко години да не бяха нещо вековно. Сигурно и на малкия пръст на годините на повечето свръхестествено земни обитатели не можеха да стъпят. И пак се измъчваше да си спомни, тотално загърбвайки самокритичносто си настроение, от което й лицето й се избистри. Понякога не осъзнаваше, че се мръщи, докато сама си нарежда какво да прави, какво да каже и какво ли още не.
Уолкър просто се предаде. Не успя да си спомни защо харесваше нарциси, но просто прие факта, че си харесва. Колко ли самовлюбено щеше да бъде, ако каже, че харесва нарциси? Нали с това ги свързваха хората... А не можеха просто да приемат, че те са обикновени цветя, както може и розата, и лалето, че дори карамфила да бъдат определение за една самювлюбена личност. И накрая в далечината забеляза фигура, която успя да всее хаос в мислите й, които постепенно се връщаха към един нов критически бунт. Познаваше ли го? Май така си мислеше. Колко ли лица не бе видяла за толкова време... Или пък се припознаваше, но бе сигурна, че не иска да се приближава. Не искаше, но въпреки това го правеше, противоречейки изцяло на себе си, но кога ли това бе било необичайност за Флорънс.
- Ъ.. Познаваме ли се? - не особено добро начало на един разговор, но все пак бе по-добре от инсценирано спъване, някоя известна реплика, смятаща се за производно на поздрав или нещо още по-банално или не на място.
Върнете се в началото Go down
Skylar Hadley.
Човек
Човек
Skylar Hadley.


Брой мнения : 5
Join date : 21.02.2012

Градинката с нарцисите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката с нарцисите...   Градинката с нарцисите... Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:20 pm

Чудех се кое беше по-лошо – да бъдеш в безопасност, незнаещ, или да бъдеш мъдър, знаещ?... По принцип се бях научил, че със знанието идваше и голямата отговорност, но определено не можех да реша дали, ако имах шанс, бих предпочел да бъда мечтател, витаещ в облаците или здраво стъпил на земята реалист, чийто реализъм граничи с песимизма. Първото бе голямо изкушение, едни своеобразни розови очила, които бяха стъпкани веднага, след като бяха създадени. Всъщност, се съмнявах дали изобщо някога бях имал такива.

Никакво детство + Труден живот + Лоша карма = Боец. Толкова вярно. Всеки, който някога ме бе наранил; всеки, който ме бе ме тъпкал и ми бе хвърлял прах в очите; всичко, което някога бях преживял и всичко, което щях да преживея... Всичко ме правеше боец. Защото ако аз не можех да бъда силен за себе си, то кой щеше да бъде? Животът щеше да ме сдъвка, ако не бях подготвен за неговите игрички, някои толкова смешни, някои толкова иронични, други толкова тъжни, че можеха да разплачат и гробар.

Но в крайна сметка се свиква.

Припявах си весело като земя, по която върлува чума, припева на една песен на Лед Цепелин и се разхождах в някаква градина, пълна с нарциси, много нарциси. По принцип не бях този тип хора, които ще се разхождат из преливащи от щастие и цветове, жизнерадостни градинки, но пък бях от онзи тип хора, които са непредвидими и самите те не са напълно наясно с прищевките си понякога... Което пък обясняваше присъствието ми на това място, което бе абсолютно превъплъщение на красотата и оптимизма, който на мен ми липсваше. Аз си живеех на принципа „отивам там, накъдето ме отвее вятърът, и убивам някое свръхестествено копеле, което не си знае мястото”. Това правех през последното десетилетие от жалкото си подобие на живот... или може би беше по-достойно да го нарека съществуване?...

До слуха ми достигна някакъв женски глас, а думите явно се отнасяха за мен, защото наоколо нямаше жива душа. Престанах да си припявам и бавно се обърнах, фиксирайки с поглед някакво русо момиче. Нещо в погледа й ме смути с фамилиарността си... Сякаш и преди бях срещал русокоската, но споменът ми убягваше и се изплъзваше от опитите ми да го хвана, сякаш беше намазан с масло.

- Може би да, защото и ти ми изглеждаш подозрително позната – присвих очи. Беше ми странен навик и го правех постоянно. – Заплашвал ли съм те преди?...

Върнете се в началото Go down
http://dark-thoughts.bulgarianforum.net/
Florence Raeh Walker
Демон
Демон
Florence Raeh Walker


Брой мнения : 11
Join date : 22.02.2012

Градинката с нарцисите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката с нарцисите...   Градинката с нарцисите... Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 4:46 am

"Може би да, може би не.. Има ли толкова голямо значение?" - Флорънс спокойно можеше да отговори с тази така крилата и философска фраза, но се сдържа. Още повече, че по този начин чувстваше, че един вид предава себе си. Никога не бе била с тези изтънчени отговори и не смяташе да променя това сега, когато те щяха да й трябват още по-малко. Но въпросът бе дали той наистина я бе заплашвал?
- Не мисля или не си спомням. - отговори Фло, поклащайки глава сякаш това щеше да я накара да спре да мисли над тази тема или щеше да разбърка мислите й, та да забрави тази определена единици. А отговорите те й започваха да я карат да се чувства като Алиса. Тя вечно не знаеше защо е на определено място, колко е времето, отговорите на загадките, защо е толкова висока или пък толкова ниска, но при нея това бяха и още странични притеснителни факти, докато Рае единствено губеше част от спомените си или забравяше дреболиите.
- Аз съм Флорънс, ако това помага за опресняването на паметта ти, защото при мен няма да подейства. - продължи Рае и сега се зачуди дали трябваше да подаде ръка, щом се представя или бе достатъчно само да се усмихне леко, щом беше добавила още украски към изнесената си реч. В крайна сметка Уолкър пропусна формалността с ръцете. Щом вече се познаваха, то това не беше представяне, а просто предпоставка за възвръщането на спомени, които им оставях дупки в съзнанията и излишно ги измъчваха.
Естествено в един момент погледът й се върна обратно към човека насреща й сякаш проверяваше нещо и тя наистина имаше какво. Едва-едва, със скоростта на охлюв, спомените започнаха да я посещават. Винаги бе вярвала, че те не изчезват безследно, а просто си дават малко почивка, а след това трудно се разбуждат от зимния си сън. В следващия момент Флорънс отдели точно три секунди, за да напсува онова бездарно същество в Аризона, което сега й създаваше такова неудобство в бъдещето. Да, знаеше, че си беше заслужило полагаемото, но това не пречеше сега да фигурира в черния списък на точно тази персона, нали? Уви, името му продължаваше да й избягва, но все някога щеше да се сети.
Скайлър. Да, това беше. Бе сигурна в него. Вече знаеше отговора и на първия му въпрос. Никога не я бе заплашвал. Поне не тогава, а май друг път до сега не се бяха срещали, но какво бяха едни три години. Ах, това гадно полувинчато нищожество. Едно бе научила за вампирите от това време. Може би просто не бе стигнала до правилния пример, защото бе срещнала такъв в момента на завършваща трансформация, но знаеше, че не ги харесва. Не, по-скоро не харесваше онзи индивид, който с бездарността си бе предизвикал прекалено голямо внимание към себе си. Ама и къде се бе набутала Флорънс... Кой ли бог, дявол или някое друго невидимо чудо я бяха накарали да се опита да помага?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градинката с нарцисите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката с нарцисите...   Градинката с нарцисите... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градинката с нарцисите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Главната алея на града-
Идете на: