The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
♔ ♔ ♔
Цветната градина Sssssssssss
Цветната градина Untitled-1-5
Цветната градина 4455159v
Цветната градина Untitled-2-3
Цветната градина 4455157r
Цветната градина ♔ ♔ ♔
Цветната градина Aaaaaaaaaa
Цветната градина Untitled-4-1
Цветната градина 4455160D
Цветната градина Untitled-3-3
Цветната градина 4455158X
Latest topics
» Приятелите ни...
Цветната градина Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 10:34 am by Хейли Уотсън

» Старата къща до Кристалното езеро...
Цветната градина Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 1:32 pm by Стю <3

» Обсъждания...
Цветната градина Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 7:50 pm by Хейли Уотсън

» Езеро до хълмовете...
Цветната градина Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 4:29 pm by Хейли Уотсън

» Изоставената къщурка...
Цветната градина Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:39 pm by Хейли Уотсън

» Полянката до хълмовете...
Цветната градина Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:38 pm by Хейли Уотсън

» Задайте неудобен въпрос...
Цветната градина Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 5:24 pm by Хейли Уотсън

» Нещо за ''Анонимен'' тук...
Цветната градина Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 5:05 pm by Хейли Уотсън

» Запишете се за Масово Рп :)
Цветната градина Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 4:40 pm by Rebekah.

Top posters
Хейли Уотсън
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Rebecca May Lawrence
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Damon Salvatore.
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Шарлот ♥
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Катерина Петрова
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Rebekah.
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Florence Raeh Walker
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Alexander.
Цветната градина Vote_lcapЦветната градина Voting_barЦветната градина Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Статистика
Имаме 20 регистрирани потребители
Най-новият потребител е lady1000

Нашите потребители са написали 403 мнения in 101 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Цветната градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rebecca May Lawrence
Модератор
Модератор
Rebecca May Lawrence


Брой мнения : 41
Join date : 21.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Цветната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Цветната градина   Цветната градина Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 11:28 am

Цветната градина 243
Върнете се в началото Go down
Хейли Уотсън
Администратор
Администратор
Хейли Уотсън


Брой мнения : 118
Join date : 11.02.2012
Age : 28
Местожителство : Някъде далеч...

Цветната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветната градина   Цветната градина Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 8:08 pm

Тихият летен вятър се спотайваше покрай клоните на дърветата.Слушаше разказа за онези добре дни,когато Зимата покриваше със своята нежна наметка студената земя.Аз бавно избутах вратата,която беше цялата изподраскана от нещо,което аз не разбирах какво е.Реших,че е време да се опитам да се покажа навън.След поредното сбиване с другия клан,реших,че няма да се показвах.Сложих колието,което ''уж '' пазеше от слънчевата светлина.Не,щях да съдя продавача...или да го ухапя.Исках да се поразходя някъде,където бях сигурна,че нямаше да срещна някой познат.С тихи крачки се насочих към онова място,където онези гълъбчета,които видимо още витаеха в облаците ходеха.Да,скоро беше празника на влюбените,всички се хилеха и се усмихваха.Какво ви е забавно бе?Нито Света стана хубав,нито живота ми.Имах само едно нещо,което ме правеше щастлива.Честно казано,то започваше с буквата ''А'' и завършваше на ''Лкохол''.Но и той свърши,както и поредната ми връзка.Да,приятелят ми е виновен.Не аз.Аз никога не съм виновна.
Не,аз въобще не бях с него,после с бившия.Не ми трябват мъже,трябва ми алкохол.Скоро се озовах в това лишено от живот място,което правеше всички весели и доволни.Аз,както винаги,бях на различна вълна.Трябваше да се нахраня или да се напия.Огледах се.Някой отчаяна мадама?Не.Възрастна жена?Не,няма онова вълнение.Усещането за страх и за възхищение.Аз видях някакво момиче,което имаше (почти) същия объркан вид.Приближих се до нея и започнах:
-Тук да не ти е хотел ''Мечти''?Мръдни,че си заела цялата пейка...-издекламирах аз.
Докоснах я леко и я накарах да се мръдне.Не,аз винаги съм добра с хората.Само днес не съм на кеф ...или тя не ми е симпатична.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Rebecca May Lawrence
Модератор
Модератор
Rebecca May Lawrence


Брой мнения : 41
Join date : 21.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Цветната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветната градина   Цветната градина Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 8:38 pm

Денят бе заразителен по много необикновен начин, който определено радваше Ребека.. Мдаа, слънчевите лъчи винаги я бяха радвали независимо в какво настроение се очакваше да бъде,а тя всъщност нямаше много състояния и в интерес на истината се ядосваше отчайващо малко.. Мей.. да, тя вършеше цялата работа свързана с агресия, но се появяваше толкова рядко. Спазваше някакви граници, а през останалото време стоеше в покой и кротко очакваше своята провокация, за да се появи.. Е, често преглъщаше по - скришните заплахи насочени към крехкото създание, но.. Но станеше ли дума за публично унижение не позволяваше на хората а сочат това красиво лице просто така без основателна причина !
Бека. Бека. Бека.. Толкова любов се съдържаше в това момиче въпреки всичко, което бе преживяла през последните дванадесет години от живота си. Ах, само като се сетеше.. ! Чувството бе непоносимо, болезнено.. Ето тогава се появяваше коравосърдечната кучка.. Нейното върховно второ АЗ ! О, те двете се мразеха от дъното на душите си, но.. Но нима имаха избор !? Налагаше им се да споделят едно тяло.. Можеха ли да оспорват различията в характера си !? Разбира се, че отговорът е не ! За кои се мислеха изобщо !? Мей.. Мей се бе появила внезапно, като част от бъдещето.. Цялата мъст, която се съдържаше у Ребека Лорънс се бе пропила в нея.. Колко жестоко ! Повечето хора биха я съжалили ако знаеха истината, но сега.. Сега я мразеха ! Не ! Не мразеха нея, а острият й език !
Ситните й стъпчици зашариха тромаво по алеята на парка, бавно придвижвайки се към единственото тихо и спокойно място на което можеше да остане наистина сама ! О, тя можеше да завърже всякакви приятелства въпреки странната си срамежлива черта.. Бе красива, умна, забавна.. Какво още би поискал някой непознат !? Именно ! Абсолютно нищо !
-Тук да не ти е хотел ''Мечти''?Мръдни,че си заела цялата пейка...- грубият глас на непознатата долетя до Бека с поредният повей на лекият ветрец, който упорито развяваше спуснатите й коси.. Русокосата се извъртя бавно към дразнителя си и го огледа многозначително, след което смирено се отдръпна.. Не искаше да спори с никого, а и не й трябваха допълнителни врагове !
- Тази пейка не е единствена.. - отбеляза повдигайки рамене.. По лицето й се изписа лека крива усмивка, която толкова добре подчертаваше чертите й.. Правеше я още по - красива.. А това пренебрежително спокойствие, този нежен смирен тон.. Ах, мен би ме побъркал !

Върнете се в началото Go down
Хейли Уотсън
Администратор
Администратор
Хейли Уотсън


Брой мнения : 118
Join date : 11.02.2012
Age : 28
Местожителство : Някъде далеч...

Цветната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветната градина   Цветната градина Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 12:01 pm

Тихият вятър продължаваше да шепне на дърветата зловещата си история.Денят беше сравнително горещ,като се изключваха облачетата,които тихо се спотайваха и обгръщаха Слънцето в пухкавата си обвивка.Слънчевите лъчи хвърляха приказни отблясъци в далечното езерце.Всеки човек щеше да каже,че денят е прекрасен.Аз също бих казала,но преди доста време.Животът ми претърпя доста промени,откакто се преместих в студеното градче.Поради някои неприятни обстоятелства,трябваше да сменя града ,според някои,трябваше да сменя и самоличността си,но нямах избор.Предпочитах да започна наново някъе далеч,където .Нямаше да срещна него.
Аз хвърлих един злобен поглед,на лцието ми отново се лепна усмивчица.Без да се тревожа,че момичето с отнсения вид продължаваше да недоволства.Наместих се до нея и погледнах към ноктите си.Ужас,нямах никакви навици да слагам лак,нямаше да говоря в какво състояние бяха.Усмихнах се и я погледнах злобно.Не изглеждаше зле,но външността лъже.Въобще не подозирах защо съм дошла точно тук,точно в този момент,но нямах избор.Не бях срещала скоро него,но не означаваше,че всичко ще бъде наред.Погледнах към новата си позната,после хвърлих поглед към небето.Не знаех какво трябва да сторя за да свърша онази работа.Въобще не знаех как се съгласих да участвам в плана на онзи човек,като нямах представа откъде да започна.Усещах,че това нещо до мен е човек,значи поне беше вероятно,че ще пийна,но...сега нямах намерение да нападам.Нямаше удоволствие,когато не усещах страха на жертвата си.Не се впечатлих от лошото държание и започнах:
-Хъх,ама ти си имала възможност да говориш...като има други пейки,иди седни там.Седнала си на моята пейка...-просъсках аз.Не,никога не сядах на тази пейка.Днес ми хрумна,че искам да седна на точно тази пейка,защото тя е настанена на нея.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Цветната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветната градина   Цветната градина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Цветната градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цветната пътека

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Главната алея на града-
Идете на: